Zatvori

KONTAKTIRAJTE NAS

Ujedinjeno Kraljevstvo

KRYOLAN CITY LONDON

22, Tavistock Street
Covent Garden
London WC2E 7PY
United Kingdom

Christmas Opening hours
Thu (7th December): 09:30 - 17:00
Fri (15th December): 09:30 - 17:00
Sun (24th December): 12:00 - 17:00
Mon (25th December) - Tue (26th December): Closed
Wed (27th December): 12:00 - 18:00
Thu (28th December): 17:00 - 20:00
Sun (31st December): 12:00 - 17:00
Mon (1st January): Closed
Prikaži na karti

Radno vrijeme
Pon-Sri: 09:30 - 19:00
Čet-Sub: 09:30 - 20:00
Ned: 12:00 - 18:00

Telefon:
+44 20/7240 3111
Faks:
+44 20/7379 3410

SCREENFACE LONDON

Shoreditch
47 Charlotte Road
London EC2A 3QT
United Kingdom

Christmas Opening hours
Fri (15th December): 10:00 - 17:00
Sun (24th December): 12:00 - 17:00
Mon (25th December) - Tue (26th December): Closed
Wed (27th December): 12:00 - 18:00
Fri (29th December): 17:00 - 19:00
Sun (31st December): 12:00 - 17:00
Mon (1st January): Closed
Prikaži na karti

Radno vrijeme
Pon-Sub: 10:00 - 19:00
Ned: 12:00 - 18:00

Telefon:
+44 20/7836 3955
Faks:
+44 20/7836 3944

KRYOLAN UK LOGISITICS

Please note this is not a retail premises

Unit 65, Horndon Industrial Park
West Horndon
Brentwood
Essex CM13 3XL
Ujedinjeno Kraljevstvo Prikaži na karti

Telefon:
+44 20/7240 3111
Faks:
+44 20/7379 3410
 
KRYOLAN
Mi u kompaniji Kryolan proizvodimo make-up. Ali ne kao drugi. Mi, za razliku od drugih stvarno proizvodimo make-up. Radimo proizvode na naš način već 70 godina i tri generacije. Mi mislimo o njima. Mi ih stvaramo. Oblikujemo ih i volimo od nastajanja. Postoji samo jedan pravi profesionalni proizvođač make-upa. Postoji samo jedan Kryolan.
NAJNOVIJI TWEETOVI
NEWSLETTER