Zatvori

DOGAĐAJI

KONGRES LNE
09 - 10/11/2019

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w Masterclass 'Kreatywne iluzje w makijażu' Mimi Choi, który odbędzie się 9 listopada g. 15.30-17.30

Masterclass z Mimi Choi to niepowtarzalna okazja, by z bliska przyjrzeć się powstawaniu niesamowitych makijażowych iluzji. Podczas spotkania Mimi zaprezentuje wybrany look i wyjaśni etapy pracy nad kreatywnym makijażem. Omówi stosowane produkty i techniki oraz zdradzi kilka przydatnych w charakteryzacji trików.

Makijażystka znana na całym świecie z tworzenia niezwykłych makijażowych iluzji. Absolwentka i wykładowca jednej z najlepszych szkół makijażu i kosmetyki w Kanadzie - Blanche Macdonald (Vancouver). Współpracowała z markami takimi jak Make Up For Ever, MAC, Sephora, a obecnie prowadzi warsztaty i pokazy dla marki Kryolan. Charakterystyczny styl i wybitne zdolności plastyczne to jej znaki rozpoznawcze.
Podaci za kontakt
https://kongres.lne.pl/artykul/warsztaty-masterclass-40K

marta@kryolancitywarszawa.com.pl

Nadolazeći
događaji

 
KRYOLAN
Kryolan proizvodi make-up. Ali ne kao bilo tko drugi. Jer, za razliku od svih ostalih, mi stvarno radimo make-up. Radimo na naš način više od 70 godina i tri generacije. Razmišljamo o njemu. Proizvodimo ga. Oblikujemo i volimo ga od stvaranja. Postoji samo jedan profesionalni proizvođač make-upa. Postoji samo jedan Kryolan.
NAJNOVIJI TWEETOVI
NEWSLETTER